Jak już wspominaliśmy, różne rodzaje i odmiany korzenia Kava wpływają na oczekiwany efekt. Najogólniej rzecz biorąc Kava podzielić możemy na dwa odmienne działania (Heady i Heavy) oraz jej zbalansowaną formę (Balanced), która wpisuje się gdzieś pomiędzy ten dwubiegunowy podział.

Kava Heady Kava Heavy - roznice
Ogólne różnice między odmianą Heady a Heavy Kava

Heady Kava – sprawia, że czujesz się szczęśliwszy, bardziej energiczny z lekkim działaniem euforycznym. Kava tego rodzaju idealnie sprawdza się do picia w ciągu dnia, pozwala odprężyć się, poprawia nastrój przy jednoczesnej jasności umysłu. Staje się świetnym kompanem przy spotkaniach ze znajomymi, czyniąc Cię bardziej towarzyską osobą. Spróbuj naszą Pouni Ono Tonga.

Heavy Kava – ten rodzaj, najlepiej nadaje się do picia wieczorem lub po wyczerpaniu fizycznym/psychicznym. Rozluźnia mięśnie, ciało i umysł. Stajesz się trochę bardziej zmęczony, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kava Heavy pozwala na osiągnięcie błogiego snu co jest szczególnie istotne przy osobach zmagających się z problemami z bezsennością. Polecamy tutaj naszą Borongoru Vanuatu oraz Melomelo Vanuatu.

Balanced Kava – do tej grupy należy Kava taka jak Loa Waka Fiji lub Borogu Vanuatu, jej działanie można określić jako połączenie efektów Heady i Heavy. Kava tego rodzaju nadaje się do spożywania bez względu na porę dnia.

Zaznajamiając się z ofertą naszych produktów, zawsze w opisach znajdziesz jakie działanie dominuje przy danym rodzaju Kava.


0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *