Dlaczego Kava?

Kava jest zarówno nazwą rośliny rosnącej naturalnie na terenach południowych wysp Oceanu Spokojnego jak i nazwą napoju produkowanego z jej korzenia. Wykorzystywana od ponad 3000 lat przez miejscową ludność, zarówno do celów leczniczych, rekreacyjnych jak i kulturowych. Spróbuj naszą Noble Kava by zredukować stres, rozluźnić ciało po ciężkim wysiłku a także doznać uczucia przyjemnego spokoju. Kava nie uzależnia, nie otępia oraz pozostawia myśli trzeźwe. Picie Kavy to naturalny sposób na relaks ciała i umysłu!

Zdrowie

Jakość snu

Równowaga

Kalm with Kava

Produkty Noble Kava - Kalm with Kava

Od ponad 10 lat oferujemy najwyżej jakości szlachetną Kava Kava importowaną z wysp południowego Pacyfiku. Mamy najszerszy asortyment produktów z pieprzu metystynowego. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje Kava Kava, aż z czterech wysp (Vanuatu, Fidzi, Tonga, Samoa) oraz jedyne w Europie Kava Kava o profilu Heady. Jakość i szlachetność naszej Kava Kava jest potwierdzona licznymi certyfikatami oraz zweryfikowana przez tysiące zadowolonych klientów na całym świecie.

  • Kava Forum

Kava Info

Nigdy nie próbowałeś Kavy? Zacznij od lektury poniżej!

Uprawa kava kava

Kava jest bardzo interesującą i specyficzną rośliną w wielu aspektach, a jednym z nich jest uprawa. Przede wszystkim pieprz metystynowy jest rośliną sterylną, co oznacza, że nie może się rozmnażać w sposób naturalny. Kwiaty żeńskie Read more…

Opinie Klientów

Sprawdź opinie stałych użytkowników Kavy i poznaj jej unikatowe właściwości
Aleksandra Nowicka

Aleksandra Nowicka

Księgowa

Polecam Kave szczególnie osobą szukającym naturalnych sposobów na walkę ze stresem i gonitwą myśli. Od niedawna, trafiła do mnie Kava w mikronizowanej postaci i to był strzał w dziesiątkę!
Przy trójce dzieci Kava w towarzystwie dobrej książki okazała się idealnym rozwiązaniem na wieczorny odpoczynek.

Dawid Leśny

Dawid Leśny

Przedsiębiorca/Elektryk

"Elektryka prąd nie tyka ale Kava już owszem... :)"
A tak na poważnie, każdemu zdarzają się sytuacje ciężkiego obciążenia, po których człowiek musi sobie odreagować i odpocząć. Sposobów jest wiele, lecz nie wszystkie dobrze wpływają na nasze późniejsze samopoczucie - w przypadku Kavy jest inaczej. Bardzo cenie jej "długofalowe" działania, pozwalające mi znaleźć dystans oraz wyciszyć złe myśli. Polecam szczególnie Borongoru na wieczorną sesje, prawdopodobnie moja ulubiona Kava z KwK.

Adrianna Matuszewska

Adrianna Matuszewska

Freelancer

Jedną z najcenniejszych wartosci, jakiej nauczyły mnie podróże, jest nieustanna chęć odkrywania nowych rzeczy.
Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o Kavie stwierdziłam, że może być to to, czego szukam - bez skutków ubocznych pomaga mi się rozluźnić, odprężyć i zrelaksować, przy czym nie otępia i nie obniża mojej wydajności.
Filozofii szczęścia warto uczyć się od mieszkańców innych części naszej Planety i warto również skorzystać z ich sekretnych receptur - czas docenić Kavę i jej zbawienie działanie!

Masz pytania lub wątpliwośći ?

Z wielką przyjemnością pomożemy Ci rozwiać je wszystkie! Zapraszamy do kontaktu.
Nakamals sp.z.o.o

Os. Jana III Sobieskiego 26/78

60-688 Poznań

Zadzwóń do nas


+48 530 862 579
Pon - Pt, 9:00-17:00

Skontaktuj się z nami!